Головне управління статистики інформує! Про промислове виробництво в Івано-Франківській області у січні–листопаді 2021 року

Дата: 31.12.2021 12:46

У січні–листопаді 2021р. індекс промислової продукції в області склав 106,4% (в Україні – 101,3%), що відповідає 5 місцю серед регіонів держави. У листопаді 2021р. проти попереднього місяця п.р. індекс промислової продукції становив 98,6%, проти листопада 2020р. – 117,7%.

На підприємствах добувної промисловості та розроблення кар’єрів у січні–листопаді 2021р. порівняно із січнем–листопадом 2020р. індекс промислової продукції становив 101,4%, зокрема, у добуванні сирої нафти та природного газу – 101,2%, у добуванні інших корисних копалин та розробленні кар’єрів – 143,3%.

У переробній промисловості за січень–листопад 2021р. індекс промислової продукції становив 104,6%. Збільшення виробництва промислової продукції одержано у виготовленні виробів з деревини, виробництві паперу та поліграфічній діяльності (на 29,8%), металургійному виробництві, виробництві готових металевих виробів, крім машин і устатковання (на 22,2%), машинобудуванні (на 13,1%), виробництві гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції (на 9,6%). Водночас у виробництві хімічних речовин і хімічної продукції випуск продукції скоротився на 0,9%, у текстильному виробництві, виробництві одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів – на 12,9%, харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів – на 13%.

На підприємствах з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря індекс промислової продукції склав 117%, у т.ч. з виробництва, передачі та розподілення електроенергії – 118,1%.

Більше інформації: http://www.ifstat.gov.ua/EX_IN/EX-OPLATA_PRACI.htm