Колектив Дзвиняцької сільської ради вітає з днем народження Вітюк Ганну Ярославівну - голову Дзвиняцької громади !!!

Дата: 17.12.2021 14:42

Привітати з днем народження з жартом українською мовою, у прозі

Шановна Ганно Ярославівно, від щирого серця вітаємо Вас з ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Бажаємо Вам самого міцного здоров’я, бадьорості духу, радості у серці, теплоти в душі! Нехай ранки Ваші будуть чистими і ясними, дні успішними і результативними, а вечори теплими і затишними. Нехай у всіх справах Вас супроводжує успіх, а в роботі обов’язково буде натхнення і ентузіазм. Залишайтеся такою ж стійкою леді, якій будь-яка негода не перешкода і водночас доброю та співчутливою людиною, яка зігріває своєю добротою наш дружній колектив. Сонячного Вам настрою, продуктивних робочих днів, успішних починань і не менш успішних завершень справ. Ви та людина, яка ніколи не каже «Я», а завжди каже «МИ» і ми це цінуємо, адже знаємо, що робота для Вас - це все, а добробут та процвітання громади - найзаповітніша мрія! Отож бажаємо Вам, щоб Ваші мрії обов’язково здійснились, цілі реалізувались, а рідні та близькі люди завжди були поруч!

ЛЮБИМО, ЦІНУЄМО І ПОВАЖАЄМО!

З СВЯТОМ!?????

Ваш КОЛЕКТИВ!????????????