День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Дата: 14.12.2021 15:03

Сьогодні в Україні???????? День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Пам'ятний день було започатковано указом президента від 10 листопада 2006 року.

Насамперед, це день мужніх та самовідданих людей, які у 1986 році прийняли доленосний виклик, щоб захистити не тільки Україну, але й усе людство від руйнівного впливу зруйнованого внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС 4-го енергоблоку.

Сьогодні ми подякували ліквідаторам, які проживають в нашій громаді за їхню мужність, самовідданість та професіоналізм, а також згадали тих, хто вже покинув цей світ! Наш обов’язок – пам’ятати про їхню жертву, адже в той трагічний час вони віддали найцінніше, що у них було - здоров’я і життя!

Низький уклін та ВІЧНА СЛАВА ГЕРОЯМ!!!