Шановна громадо!

Дата: 21.11.2021 14:39

Фото без опису21 листопада ми відзначаємо День Гідності та Свободи на честь вшанування громадянської мужності учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності у відстоюванні прав людини та європейського майбутнього України.

Сьогодні ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні та всіх українських воїнів, які беруть участь у війні на сході держави, усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній і суверенній державі. Нашим святим обов’язком є пам’ять та віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які постали на захист прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Від щирого серця вітаємо усіх УКРАЇНЦІВ з Днем Гідності та Свободи! Бажаємо мирного неба над українською землею, добробуту й родинної злагоди у ваших домівках, нехай у ваших серцях ніколи не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави. З Днем гідності та свободи!????????

З повагою,

Сільський голова Ганна ВІТЮК,