Дистанційне навчання у червоній зоні

Дата: 10.11.2021 10:28

Шановні жителі, інформуємо вас про стан здійснення освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти та обставин, які зумовили запровадження дистанційного навчання.

Згідно інформації наданої відділом освіти станом на 10.11.21 року у 5 закладах ЗСО очно навчається початкова школа. Вихід на очне навчання 5-9/11 класів можливим буде за умови виконання пункту 10 Постанови від 9 грудня 2020 р. № 1236

"Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" 10) відповідно до якого:

у червоній зоні очне навчання передбачено за умови 100 % вакцинації 2 дозами всіх працівників закладу освіти (педагогів, технічних працівників, обслуговуючого персоналу).

На даний час в жодній з шкіл громади немає 100% показника вакцинації і тому очне навчання розпочнеться тільки тоді коли всі працівники закладу освіти повністю провакцинуються!

Дякуємо за розуміння, бережіть своє здоров'я та своїх близьких!