З Днем української писемності та мови!

Дата: 09.11.2021 15:19

Фото без описуВітаємо всіх філологів та цінителів української мови з Днем української писемності і мови! Бажаємо, щоб почерк життя завжди був рівний, каліграфія долі гарна та чітка, а текст завжди позитивним і правильним!

Наша мова та писемність — це справжні скарби, які зберігаються завдяки таким людям, як ви. Прийміть щиру подяку за вашу безцінну просвітницьку працю, та побажання миру, злагоди, щастя, задоволення від роботи, цікавих цілей та яскравих мрій!

Як море починається з річки, так українське слово – з писемності. Наше слово набирало сили на пергаментах Нестора-Літописця, шліфувалося у творах Григорія Сковороди, Івана Мазепи, поглиблювалось під пером Івана Котляревського, особливо Тараса Шевченка, удосконалювалося пізніше І. Нечуєм-Левицьким, П. Мирним, М. Коцюбинським, Л. Українкою та багатьма іншими видатними українцями.

Сучасний світ знає, що державність мови є універсальною формою об’єднання людей в одне ціле, в один народ. Це важливий чинник самовизначення нації, надійна основа розвитку країни.

Вітаємо!

З повагою сільський голова Ганна ВІТЮК та колектив Дзвиняцької сільської ради