Відзначення дня захисника та захисниці України!

Дата: 14.10.2021 18:31

Фото без описуЗ метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України та належного відзначення Дня захисників та захисниць України,сьогодні у Дзвинячі на Криївці Марка Боєслава відбулася панахида та віче «Благословенна та держава,що має відданих синів».Також після цих заходів,був вперше проведений мистецький фестиваль патріотичної пісні  «З Україною в серці» за участю творчих колективів Дзвиняцької ТГ.
Хочемо щиро подякувати всім,хто прийшов вшанувати світлу пам’ять героїв,які полягли за незалежність і свободу України.

СЛАВА УКРАЇНІ, ГЕРОЯМ СЛАВА!