Газ продовжує ставити рекорди, вже 1160 доларів за тисячу кубів!

Дата: 30.09.2021 13:12

Газові ф’ючерси продовжують зростати у ціні та перетнули позначку у 1160,55 долара за тисячу кубометрів.

Про це відомо з даних лондонської біржі ICE Futures на 30 вересня, 11:35 за Києвом.

Так, ціна контрактів продовжила зростати після того, як вперше в історії перетнула позначку у тисячу доларів за тисячу кубометрів.

Газові ф’ючерси на листопад 30 вересня зросли до 94,79 євро за МВт-год, або близько 1160,55 долара за тисячу кубів.

Грудневі контракти показують ще вищі котирування – до 94,96 євро за МВт-год (1162,51 долара за тисячу кубів).

Якщо така ціна залишиться і надалі то в 2022 році для забезпечення закладів комунальної власності Дзвиняцької територіальної громади одним тільки газом необхідно витратити з місцевого бюджету близько 2,5 млн. грн., що в 4 рази більше цьогорічного показника!