Вітаємо бібліотекарів нашої громади з професійним святом - Днем бібліотекаря!

Дата: 30.09.2021 10:51

Фото без описуПрийміть щирі вітання та слова вдячності за вашу благородну місію, за внесок у розвиток інтелектуального потенціалу молоді. Від усієї душі бажаємо Вам, шановні бібліотекарі, творчості і натхнення, плідних звершень, міцного здоров’я і достатку, щастя, добробуту, миру.
Ви несете своїм читачам радість знань, високу культуру, любов до мистецтва. Нехай ваша працьовитість, життєва цілеспрямованість і високий професіоналізм допоможуть зберегти і примножити інтелектуальний і культурний потенціал нашого рідного краю.
Бажаємо Вам нових ініціатив, цікавих перспективних проектів при виконанні свого професійного обов'язку. Нехай ваша праця - праця хранителів людської мудрості - завжди користується заслуженою повагою в суспільстві і знаходить гідний відгук у людських серцях!
Міцного всім вам здоров'я, щастя, благополуччя та нових творчих здобутків у вашій благородній справі!

З повагою Сільський голова та колектив Дзвиняцької сільської ради