19 вересня, в селі Луквиця, відбувся Всеукраїнський творчий марафон “Мистецтво єднає Україну”.

Дата: 20.09.2021 21:10

Ця зустріч стала можливою завдяки засновникам творчого марафону "Мистецтво єднає Україну" Нестору Мартинцю. Івану Кушніру, Володимиру Канюці та старості села Луквиця Володимиру Андрусіву.
Привітати з такою важливою подією до села завітали почесні гості – голова Дзвиняцької ТГ Ганна Вітюк та депутат Івано-Франківської обласної ради VIII демократичного скликання Андрій Бриндальський.
    Відкрили захід ведучі Світлана Плетяк та Тетяна Блискун.
    Атмосферу свята та гарний настрій створювали присутнім  вокальні і танцювальні колективи, солісти та гумористи:  поет-пісняр, гуморист, член правління Всеукраїнського громадського об’єднання “Асоціація діячів естрадного мистецтва України”, член Національної спілки журналістів України, заслужений діяч естрадного мистецтва України Нестор Мартинець, поет-пісняр та виконавець Іван Кушнір,  ансамбль "Легка доріжка" Будинку культури с. Мишовичі Тернопільського району, Тернопільської області  (керівник Соломія Сцібайло - Яра), гурт "Діброва" (керівник Іван Попадюк) з с. Підгір’я,  ансамбль "Надвечір’я"  будинку культури с. Маркова (керівник Марія Крицька - Кріцак), танцювальний колектив "Росинка". (Керівник Марія Дутка) з с. Підгір"я, заслужена артистка естрадного мистецтва України Оксана Микицей, композиторка, виконавиця, членкиня Творчої спілки "Асоціація діячів естрадного мистецтва України" Ксеня Олексій з с. Хмелівка, юна і вродлива Марійка Кенюк - солістка, членкиня "Асоціації діячів естрадного мистецтва України" з с. Підгір’я, переможець Всеукраїнського конкурсу Євдокія Сухоручко, с.Маркова, соліст Віктор Стасюк з с. Підгір’я, Наталія Мандзюк - переможець Всеукраїнських конкурсів та фестивалів, с. Молодків, соліст Ігор Іванишин з м. Івано-Франківська, юна солістка Яна Середюк, Неля Литвинова – заслужена артистка естрадноо мистецтва України з м. Козятин, талановита виконавиця Христина Супрунюк, гумористка Аня Боднарчук з с. Маркова та лауреат Всеукраїнських конкурсів читців Галина Магас.
    Дякуємо глядачам за увагу, за теплі оплески, артистам – за пісні, за танці, сільському старості та організаторам Всеукраїнського творчого марафону “Мистецтво єднає Україну” за свято!