Урочисте відкриття узд-кабінету!

Дата: 20.09.2021 20:25

Фото без опису Відтепер у Дзвиняцькій громаді функціонуватиме кабінет ультразвукової діагностики на базі Росільнянської амбулаторії. ЗПСМ облаштований новим сучасним Узд-апарат комплексом, який дозволить жителям громади, а також інших довколишніх територій отримувати якісну та своєчасну діагностику, раннє виявлення та попередження різного роду захворювань! Також хочемо наголосити, що працювати з цим новітнім обладнанням буде висококваліфікований та знаний фахівець своєї справи - Володимир Близнюк!

Втілення цього проекту в життя стало можливим завдяки співпраці з Програмою DOBRE.

Загальна сума проекту - 1 778 118 грн.

Від партнерів програми DOBRE отримано Узд-апарат та датчики на суму 1 279 220 грн.

Облаштування УЗД-кабінету, ремонтні роботи та закупівля додаткового обладнання здійснювалась в рамках співфінансування за кошти КНП "ДЦПМСД" - (200 000 грн.) та Дзвиняцької сільської ради - (298 898 грн).

Ми щиро ДЯКУЄМО програмі DOBRE та американському народу за турботу про здоров'я наших жителів, а також постійну підтримку та допомогу у впровадженні ініціатив спрямованих на покращення якості життя та процвітання нашої громади!

ДЯКУЄМО запрошеним гостям за теплі слова та побажання, а нашим медиками за тяжку та самовіддану працю!

Усім жителям громади, присутнім гостям та медичним працівникам бажаємо здоров'я, а нашій громаді - добробуту та процвітання!

СЛАВА УКРАЇНІ!