До відома жителів !!!

Дата: 04.08.2021 10:10

Фото без описуДзвиняцька сільська рада ТГ доводить до вашого відома,що в Україні тривають карантинні заходи стосовно утримання пандемії ,яку спричинив вірус COVID-19. Тому просимо жителів громади у дотриманні карантинних вимог.Також закликаємо всіх пройти вакцинування проти COVID-19.

Вакцини проти COVID-19 критично важливі для стримування пандемії у поєднанні з ефективним тестуванням та застережними заходами,що вже застосовуються.Вакцини працюють імітуючи збудника інфекції - віруси,бактерії або інші мікроорганізми,які можуть спричинити захворювання.Це навчає нашу імунну систему швидко та ефективно реагувати на збудник.Саме так розробляються деякі сучасні кандидатні вакцини проти COVID-19.

Усі щеплення проти COVID-19 є добровільними й безоплатними.

Достовірну інформацію про вакцинацію проти COVID-19 отримуйте на сайті vaccination.covid19.gov.ua та за номером контакт-центру МОЗ 0 800 60 20 19.А також можете звертатися до своїх сімейних лікарів.