Стан роздрібної торгівлі області у січні–червні 2021 року

Дата: 26.07.2021 09:15

Головне управління статистики інформує. Через роздрібну торгову мережу підприємств (юридичних осіб) та фізичних осіб–підприємців  області, основним видом економічної діяльності яких є роздрібна торгівля,    у січні–червні 2021р. населенню реалізовано товарів на 15 млрд.грн. Індекс фізичного обсягу обороту роздрібної торгівлі у порівнянних цінах до січня–червня попереднього року (враховуючи індекс споживчих цін) становив 119% (в Україні – 113,8%). За цим показником Івано-Франківщина  посіла 7  місце серед регіонів України.

Через торгову мережу підприємств (юридичних осіб) упродовж січня–червня 2021р. продано товарів на 9,4 млрд.грн, що у порівнянних цінах на 20% більше обсягу відповідного періоду попереднього року. За індексом фізичного обсягу роздрібного товарообороту підприємств область посіла 6 місце серед регіонів держави.