Оголошується конкурс на заміщення посад керівників закладів загальної середньої освіти: Росільнянського ліцею та Міжгірської гімназії

Дата: 08.07.2021 16:23

Дзвиняцька сільська рада Івано-Франківського району Івано-Франківської області оголошує конкурс на заміщення посад керівників закладів загальної середньої освіти:

- Росільнянський ліцей, що знаходиться за адресою: 77750, с. Росільна, вул. Шевченка, 155, Богородчанського району, Івано-Франківської області;

- Міжгірська гімназія, що знаходиться за адресою: 77730, с. Міжгір'я, вул. Грушевського, 45, Богородчанського району, Івано-Франківської області;

Умови оплати праці: посадовий оклад директора закладу відповідає 14-16 тарифному розряду Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці. Передбачаються доплати та надбавки, матеріальна допомога на оздоровлення, грошова винагорода за сумлінну працю та інші заохочувальні та компенсаційні виплати відповідно до чинного законодавства.

Вимоги до кандидатів: громадянство України, вища освіта не нижче ступеня спеціаліста чи магістра, стаж педагогічної роботи не менше 3 років, вільне володіння державною мовою, організаторські здібності, стан фізичного та психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Необхідні документи для участі в конкурсі:

- заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних";

- автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- копія паспорта громадянина України;

- копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);

- документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;

- копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання (крім приватних та корпоративних закладів освіти);

- довідка про відсутність судимості;

- довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

- мотиваційний лист, складений у довільній формі.

-  інші документи, які підтверджують професійні та моральні якості.

Для довідок та подання документів для участі у проходженні конкурсу на заміщення вакантних посад  звертатися до Дзвиняцькоїсільської ради за адресою: 77750, Івано-Франківська обл.,Богородчанський район,с.Дзвиняч, вул. Степаняка,21 А (2-й поверх).

Телефон для довідок: (0979905237 Красілич Лілія).

Термін подання документів:  26 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу на сайті Дзвиняцької сільської ради  до 02  серпня 2021 року включно.