ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ БЮДЖЕТУ УЧАСТІ ДЗВИНЯЦЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ НА 2021 РІК

Дата: 30.06.2021 16:55

РОЗПОРЯДЖЕННЯМ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ #55-p створено експертну робочу групу для підбиття підсумків голосування, а також моніторингу та координації процесу реалізації проектів.

Отже:

Цього року було подано 8 проектів на загальну суму 399 300 грн, 5 з них, що набрали найбільшу кількість голосів у кожному селі, будуть реалізовані за кошти місцевого бюджету на загальну суму 250 000 грн. (50 000 грн/ на 1 проект)

Результати голосування:

"SportTIME для всієї родини" у с. Дзвиняч, автор - Оксана Карабінович, 498 голосів.

"Sport-ART" у с. Росільна, автор - Олександр Левицький, 313 голосів

"Космач спортивний. Sportмайданчик для усіх" у с. Космач, автор - Наталія Пулишій, 54 голоси.

"Придбання твердопаливного котла для адмінбудинку" у с. Міжгір'я, автор - Василь Стефінів, 43 голоси.

"Музика об'єднує людей" - придбання звукового обладнання для Луквицького сільського клубу" у с. Луквиця, автор - Володимир Андрусів, 43 голоси.

Загальна кількість відданих голосів за всі проекти - 1564!

Дякуємо авторам проектів та всім хто брав активну участь у голосуванні!

Після оголошення результатів голосування розпочинаємо ЕТАП РЕАЛІЗАЦІЇ КОЖНОГО ПРОЕКТУ-ПЕРЕМОЖЦЯ

Проекти починають реалізовуватися відповідно до графіку реалізації Бюджету участі у Дзвиняцькій ТГ.

Автор проекту відповідає за реалізацію свого проекту у відповідності до видів діяльності представлених у Заявці проекту та контролює виконання свого проекту до повної реалізації, після чого подає звіт про його виконання.