З ДНЕМ МОЛОДІ!

Дата: 27.06.2021 09:00

Фото без описуВІТАЄМО З ДНЕМ МОЛОДІ!!!
Молодь як завжди "грає" значну роль у житті України. Саме вам - сьогоднішнім школярам, студентам, молодим фахівцям - вирішувати, яким буде завтрашній день нашої громади та країни. Дуже важливо, коли вже сьогодні ви займаєте активну соціальну позицію, вмієте відстоювати свої принципи і погляди, приймаєте участь у волонтерських рухах.
Націленість на отримання освіти, серйозне ставлення до професії служать основою ваших успіхів і авторитету в майбутньому. Будьте далекоглядні. Дивіться в майбутнє, будуйте його сміливо і якісно!
У цей святковий літній  день бажаємо вам щастя, успіхів і прекрасного настрою! Нехай збудуться всі ваші мрії і реалізуються найсміливіші плани! Зі святом!
З повагою,
Сільський голова та колектив Дзвиняцької сільської ради ТГ.