З ДНЕМ МЕДИЧНОГО ПРАЦІВНИКА!

Дата: 18.06.2021 15:51

Висловлюємо найтепліші слова вдячності представникам найгуманнішої у світі професії,тим, хто не жаліючи зусиль і часу приймає на себе важкий тягар людського болю і страждань, оберігає найцінніше, що є у людини — її життя і здоров’я! А тому професія МЕДИКА завжди була і буде однією з найнеобхідніших  і найшанованіших. Саме для неї завжди актуальні такі поняття, як доброта, гуманність, благородність і професіоналізм. Ви даруєте людям найдорожче, отож з нагоди свята шлемо низький уклін усім працівникам охорони здоров’я за сумлінну та невтомну працю. Нехай сторицею повертається до вас добро, дароване людям. Нехай у ваших домівках завжди панують щастя і мир. Міцного здоров’я, благополуччя і добра вам та вашим родинам!
З повагою та шаною,
Сільський голова та колектив Дзвиняцької сільської ради ТГ