Сьогодні у стінах Космацької гімназії відбулася довгоочікувана зустріч учнів 7-9 класів із Нестором Мартинцем,  ліквідатором аварії на Чорнобильській АЕС

Дата: 28.04.2021 15:22

Нестором Мартинцем,  ліквідатором аварії на Чорнобильській АЕС .

Про події 1986-го, свої переживання, відчуття, якими жив у період ліквідації наслідків аварії і про те, що відчув, побачивши спустошений чорнобильський край після трагедії , наш односельчанин розповів молодому поколінню. Розповідь супроводжувалася переглядом відео, а також - читанням віршів, адже у творчому доробку Нестора Михайловича чимало поетичних творів, які відлунюють чорнобильським болем.

Ця зустріч , організована педагогами-організаторами гімназії Ганною Лазарук та Богданою Семенів, була інформативною , пізнавальною та захопливою, спонукала до роздумів про цінність життя, відповідальність людини перед природою та жертовність ліквідаторів аварії заради життя інших.

Низько схиляємо голови перед учасниками ліквідації аварії на ЧАЕС! Велика Вам подяка і низький доземний уклін!