Налагодження співпраці між «Центром пробації» та Дзвиняцькою сільською радою

Дата: 26.04.2021 16:48

20.04.2021 в рамках налагодження співпраці між Богородчанським районним сектором філії Державної установи «Центр пробації» в Івано-Франківській області та Дзвиняцькою сільською радою, начальником Богородчанського сектору пробації Василем Гільтайчуком було проведено спільну робочу зустріч із головою Дзвиняцької сільської ради ОТГ Ганною Вітюк щодо роз’яснення повноважень уповноважених органів пробації та налагодження співпраці за напрямом пенітенціарна пробація.

Також обговорено можливості виділення коштів для потреб органу пробації затверджених цільовою програмою.

Окремо обговорено питання висвітлення діяльності органу пробації на офіційних веб-сайті Дзвиняцької сільської ради та організації волонтерської діяльності та її значення в підвищенні рівня безпеки громади.