Увага, про скликання сесії!

Дата: 31.03.2021 12:00

До відома депутатів Дзвиняцької сільської ради та жителів громади!

08 квітня 2021 року о 14:00 год. у приміщенні Дзвиняцької сільської ради відбудеться  четверта сесія УІІІ скликання. Порядок денний:

1. Про початок повноважень депутатів Дзвиняцької сільської ради, які обрані на позачергових виборах 28.03.2021 року.
  2. Про  затвердження «Звіту про виконання сільського бюджету за 2020 рік».
  3. Про  затвердження «Програми фінансової підтримки   КНП «Дзвиняцький центр первинної медико – санітарної допомоги»   Дзвиняцької сільської ради, Івано-Франківського району, Івано-Франківської області на 2021 – 2025 р.р.
  4. Про  внесення змін до «Програми соціального захисту та підтримки населення» Дзвиняцької сільської територіальної громади на 2021 – 2025 рр.
  5. Про внесення змін до рішення від 23.12.2020 року № 37- 2/2020 «Про бюджет Дзвиняцької територіальної громади на 2021 рік».
  6. Про затвердження   протоколу засідання постійної комісії Дзвиняцької сільської ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва та внесення змін до сільського бюджету на 2021 рік.
  7. Про  направлення вільних залишків коштів, які склалися на 01.01.2021 року та внесення змін до сільського бюджету.
  8. Про  затвердження «Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти комунальної власності Дзвиняцької сільської ради Івано – Франківського району Івано – Франківської області».
  9. Про внесення змін до переліку адміністративних послуг, які надаватимуться через Дзвиняцький ЦНАП.
  10. Земельні питання.