ПОВІДОМЛЕННЯ про результати проміжних місцевих виборів депутатів Дзвиняцької сільської ради Івано-Франківського району Івано-Франківської області 28 березня 2021 року

Дата: 29.03.2021 14:46

ПОВІДОМЛЕННЯ

ЗЕЙНАЛЯН Артур Мелікович, 12.12.1990 р.н., освіта вища, безпартійний, житель с. Луквиця, лісничий, ДП “Солотвинське ЛГ”, обраний депутатом у багатомандатному виборчому окрузі №4, кількість голосів виборців на його підтримку – 132, самовисування.

КРАВЧУК Катерина Іванівна, 02.09.1990 р.н., освіта середня спеціальна, безпартійна, жителька с. Міжгір’я, начальник відділення поштового зв’язку, АТ «Укрпошта», обрана депутатом у багатомандатному виборчому окрузі №4, кількість голосів виборців на її підтримку – 96, самовисування.

МЕЛЬНИК Валентина Володимирівна, 23.07.1981 р.н., освіта вища, безпартійна, жителька с. Росільна, спеціаліст відділу ЦНАП Дзвиняцької сільської ради Івано-Франківського району Івано-Франківської області, обрана депутатом у багатомандатному виборчому окрузі №6, кількість голосів виборців на її підтримку – 152, самовисування.