Схема планування території

Дата: 01.03.2021 15:54

Посилання на завантаження Google Disk

СХЕМА ПЛАНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ ДЗВИНЯЦЬКОЇ  ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ІВАНО - ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Відповідно до розпорядження КМУ № 333-р від 01.04.2014 р. об’єднана територіальна громада повинна розробити схему планування своєї території. Сьогодні дуже актуальним є комплексний підхід до просторового планування території, адже це ключ до сталого, планомірного та гармонійного розвитку громади. Схема планування території громади – це містобудівна документація, яка визначає принципові вирішення розвитку, планування, забудови та іншого використання території громади. Ця документація має бути інструментом розумного управління для органів місцевого самоврядування. Завдяки застосуванню геопросторових даних з’являється можливість оперативно приймати рішення щодо забезпечення життєдіяльності громади в будь-якій сфері: освіті, медицині, інженерно-транспортній, санітарно-епідемічному благополуччі, пожежній безпеці тощо.
Головна мета схеми планування території об’єднаної територіальної громади (далі – ОТГ) - обґрунтувати майбутні потреби та визначити переважні напрямки використання її території з урахуванням державних, громадських та приватних інтересів, визначити території, що мають особливу цінність, встановити передбачені законодавством обмеження на їх планування, забудову та інше використання.