КАНДИДАТИ У ДЕПУТАТИ ДЗВИНЯЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 26.02.2021 13:43

КАНДИДАТИ У ДЕПУТАТИ ДЗВИНЯЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

24 і 25 лютого 2021 року до Дзвиняцької сільської територіальної виборчої комісії Івано-Франківського району Івано-Франківської області надійшли заяви разом з іншими документами від громадян України, які виявили бажання балотуватися кандидатами у депутати Дзвиняцької сільської ради в багатомандатних виборчих округах шляхом самовисування на проміжних виборах 28 березня 2021 року.

Розглянувши зазначені документи, територіальна виборча комісія встановила їх відповідність вимогам Виборчого кодексу України.

Враховуючи викладене і керуючись відповідними статтями Виборчого кодексу України, постановами Центральної виборчої комісії, територіальна виборча комісія на своєму засіданні 26 лютого 2021 року постановила зареєструвати кандидатами у депутати Дзвиняцької сільської ради осіб, перелік яких подано нижче.

ПЕРЕЛІК КАНДИДАТІВ У ДЕПУТАТИ

ДЗВИНЯЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Виборчий округ №4 (с. Луквиця, с. Міжгір’я)

1. Гоцанюк Галина Степанівна

Самовисування, 1970 р. н., вчитель, Луквицька гімназія, проживає в с. Луквиця.

1. Зейналян Артур Мелікович

Самовисування, 1990 р. н., лісничий, Богородчанське лісництво ДП «Солотвинське лісове господарство», проживає в с. Луквиця.

1. Кравчук Катерина Іванівна

Самовисування, 1990 р.н., начальник відділення поштового звязку, АТ «Укрпошта», проживає в с. Міжгіря.

1. Стефінів Василь Миронович

Самовисування, 1994 р.н., механік, СТО автомобілів м. Івано-Франківськ, проживає в с. Міжгір’я.

Виборчий округ №6 (с. Росільна)

1. Мельник Валентина Володимирівна

Самовисування, 1981 р. н., спеціаліст відділу ЦНАПу, с. Росільна Дзвиняцької ТГ, проживає в с. Росільна.