Про реєстрацію кандидатів у депутати Дзвиняцької сільської ради на проміжних виборах 28 березня 2021 року

Дата: 26.02.2021 13:40

ПРОМІЖНІ ВИБОРИ 25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Дзвиняцька сільська ТВК

Івано-Франківського району Івано-Франківської області

П О С Т А Н О В А

с. Дзвиняч

12 год. 40 хв.

26 лютого 2021 року                                                                                         №3

Про реєстрацію кандидатів у депутати  Дзвиняцької сільської ради

на проміжних виборах 28 березня 2021 року

До Дзвиняцької сільської  територіальної виборчої комісії Івано-Франківського району  Івано-Франківської області 24 лютого 2021 року надійшли заяви громадян України Зейналяна Артура Меліковича, Кравчук Катерини Іванівни, Мельник Валентини Володимирівни, 25 лютого 2021 року – Стефініва Василя Мироновича, Гоцанюк Галини Степанівни про самовисування кандидатами у депутати Дзвиняцької сільської ради Івано-Франківського району Івано-Франківської області разом з іншими документами.

Розглянувши зазначені документи, Дзвиняцька сільська територіальна виборча комісія встановила їх відповідність вимогам Виборчого кодексу України.

Враховуючи викладене, відповідно до ч. 11 ст. 220 Кодексу, ч. 1 ст. 8 Кодексу, ч. 2 ст. 223 Кодексу, ч. 3 ст. 223 Кодексу, ч. 4 ст. 223 Кодексу, ч. 8 ст. 228 Кодексу, керуючись статею 11, частини перша – третя статті 216 Кодексу, частиною другою статті 228 Кодексу, частиною шостою статті 228 Кодексу, частиною восьмою статті 228 Кодексу, Дзвиняцька сільська ТВК  постановляє:

1. Зареєструвати кандидатів у депутати   Дзвиняцької сільської ради   на виборах 28 березня 2021 року, висунутих шляхом самовисування в багатомандатних  виборчих округах:

Гоцанюк Галину Степанівну, 1970 р.н., вчителя Луквицької гімназії, проживає в с. Луквиця – по виборчому округу №4;

Зейналяна Артура Меліковича, 1990 р.н., лісничого Богородчанського лісництва ДП «Солотвинське ЛГ», проживає в с. Луквиця - по виборчому округу №4;

Кравчук Катерину Іванівну, 1990 р.н., начальника відділення поштового звязку АТ «Укрпошта», проживає в с. Міжгіря - по виборчому округу №4;

Мельник Валентину Володимирівну, 1981 р.н., спеціаліста відділу ЦНАПу Дзвиняцької ТГ, проживає в с. Росільна – по виборчому округу №6;

Стефініва Василя Мироновича, 1994 р.н., механіка станції технічного обслуговування автомобілів, проживає в с. Міжгіря – по виборчому округу №4.

2. Видати кандидатам висунутим шляхом самовисування посвідчення кандидатів   у депутати Дзвиняцької сільської ради.

3. Цю постанову оприлюднити на стенді офіційних матеріалів комісії та на вебсайті Дзвиняцької ТГ.

4. Відомості про зареєстрованих кандидатів у депутати Дзвиняцької сільської ради надати відповідному органу ведення Державного реєстру виборців для подальшого надсилання Центральній виборчій комісії.

Голова Дзвиняцької  сільської                                                            І. Овчар

територіальної виборчої комісії

Секретар Дзвиняцької  сільської                                                        І. Лешків

територіальної виборчої комісії