Щира подяка БО БФ «Карітас Івано-Франківськ УГКЦ»

Дата: 29.12.2020 10:44

Виконавчий комітет Дзвиняцької сільської ради територіальної громади висловлює щиру подяку БО БФ «Карітас Івано-Франківськ УГКЦ» за надану благодійну матеріальну допомогу продуктами харчування найбільш нужденним жителям громади. Завдяки Вашій щирій допомозі потребуючі отримали продуктові набори та відчули підтримку й свою важливість. Щиро дякуємо, що не залишаєтесь осторонь тих, хто опинився у складних життєвих обставинах.

До слова, БФ «Карітас» входить в одну з найбільших міжнародних мереж благодійних організацій у світі та Європі, завдяки цьому фонду протягом 25 років сотні тисяч потребуючих українців отримали матеріальну, соціальну, психологічну та юридичну допомогу, в тому числі і жителі нашого краю! ДЯКУЄМО!