Вітання з Днем Ліквідатора!!!

Дата: 14.12.2020 11:23

Шановні ліквідатори!

14 грудня в Україні – особлива дата, адже у цей день відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Низький поклін, особлива шана й повага усім тим, хто на страх і ризик пішов тобі у ядерний вогонь, рятуючи наші з вами життя. Щиро дякуємо всім учасникам ліквідації наслідків найбільшої техногенної катастрофи за виявлений героїзм, самовідданість та мужність.

Нехай увесь жах Чорнобильської катастрофи залишиться лише на сторінках гіркої та стражденної української історії. Однак щоденно пам’ятаймо Чорнобиль, вчімось цінувати мир, спокій та людські життя….

Від Дзвиняцької територіальної громади та себе особисто, щиро бажаю усім вам, шановні ліквідатори, та вашим родинам Божого благословення, міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди. Хай завжди поруч з вами буде людська подяка за ваш історичний подвиг…

Згадаймо також молитовно тих, кого вже немає з нами…. Глибока шана та вічна пам’ять….

З повагою, голова сільської ради Г. Я. Вітюк,

Депутатський корпус Дзвиняцької сільської ради, працівники апарату.