Збирання гуманітарної допомоги для бійців ООС

Дата: 02.12.2020 14:23

З метою сприяння в організації поїздки волонтерів у зону бойових дій та збирання гуманітарної допомоги для бійців ООС по 08 грудня у громаді заплановано проведення збору гуманітарної допомоги.

Список необхідних речей: продукти харчування тривалого зберігання; прально-миючі засоби; засоби гігієни; антисептики; засоби проти застуди; жарознижувальні; знеболюючі препарати; теплі речі (придатні до вжитку, у гарному стані).

Загальний збір допомоги відбуватиметься у приміщеннях сільських рад громади, тел.0989249547. Контактна  особа – Кропивницька Мирослава.

Просимо не бути байдужими  та долучитися  до проведення  збору гуманітарної допомоги у визначені терміни.