ВПРОВАДЖЕННЯ ПОЛОЖЕНЬ ЗАКОНІВ №128 та №129

Дата: 27.11.2020 15:46

Державна податкова служба України повідомляє, що у зв'язку із набранням з 01.01.2021 року чинності положеннями Податкового кодексу України згідно з якими настає обов'язок щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій (РРО) та/або програмних реєстраторів розрахункових операцій (ПРРО) для суб'єктів господарювання, які здійснюють види діяльності, визначені пунктом 61 Підрозділу 10 Інші перехідні положення Кодексу.

Інформаційні матеріали, включаючи актуальні запитання-відповіді, інструкції та відеоуроки щодо процедури реєстрації ПРРО, отримання електронних ключів у кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг ДПС, розміщені на банері “Програмні РРО” https://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro/ .

Також надає презентаційні матеріали для розміщення на Вашому сайті які знаходяться у файлі (ПРРО-ГУ.pptx) , що додається.