Івано-Франківська область, Івано-Франківський район

До відома операторів ринку харчових продуктів: бажаєте отримувати повідомлення системи RASFF електронною поштою – долучайтесь до проекту!

Дата: 18.11.2020 08:42

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області повідомляє, що Громадська спілка ДЖИ-ЕФ ЕС-АЙ Україна створює проект забезпечення Е-mail надсилання повідомлень RASFF до відповідних суб’єктів господарювання.

Метою проекту є своєчасне інформування кінцевих операторів ринку щодо небезпеки харчових продуктів, яка стала відомою за системою швидкого оповіщення щодо харчових продуктів і кормів (Rapid Alert System for Food and Feed, RASFF) - системою швидкого обміну інформацією щодо наявності ризику для здоров’я людини, пов’язаного з харчовими продуктами і кормами. Для отримання повідомлень через систему RASFF, оператору ринку потрібно зареєструватися на сайті https://au.org.ua/.