Колектив Дзвиняцької сільської ради ОТГ вітає з Днем народження Береговського Ярослава Богдановича, директора Росільнянського ліцею Дзвиняцької Об'єднаної територіальної громади.

Дата: 07.10.2020 11:29

Шановний Ярославе Богдановичу!

Вітаємо Вас із найприємнішим святом – Днем народження. Від щирого серця бажаємо Вам, щоб сонце завжди яскраво світило у Вашому домі, щоб на Вашому життєвому шляху не було жодних перешкод, щоб Ваші мрії завжди здійснювались і на шляху до поставленої мети не було жодних перешкод. Нехай вистачає сил, здоров'я, терпіння, нехай улюблена робота приносить тільки радість, а Ваші друзі, колеги та учні  приносять Вам лише позитивні емоції! Зичимо невичерпного здоров'я, невсипущої енергії, нових творчих здобутків і особистого успіху, миру, добробуту в родині. Бажаємо, щоб у Ваших помислах і діях й надалі панувала мудрість, а у серці - добро й тепло від людської вдячності.