Сьогодні проводили підсипання вулиць на найбільш проблемних ділянках в с. Космач та с. Росільна Дзвиняцької ОТГ.

Дата: 01.09.2020 16:23

У доволі піднесеному настрої та з творчим підходом до справи росільнянці великою громадою провели сьогодні роботи з підсипання вулиці Набережна (навпроти Космацького повороту та на Ланах)  у Дзвиняцькій ОТГ. На виділені кошти з бюджету громади було придбано щебінь, роботи по благоустрою проводились самими ж активними жителями Росільни. Люди підійшли до роботи згуртовано, креативно та винахідливо - фотозвіт додаємо.

Також сьогодні було проведено підсипання щебенем вулиць Тиха, Лесі Українки та Молодіжна в с. Космач  першочергово на тих ділянках, які найбільше потребують ремонту. Дякуємо активним космачанам.

Дякуємо громаді за участь, гарна справа робиться гуртом.