Позачергова 23 сесія

Дата: 28.08.2020 11:02

Шановні жителі  Дзвиняцької ОТГ!

Вчора 27.08. 2020 року відбулось виїзне засідання 23-ї позачергової сесії з єдиним питанням порядку денного : Про стан виконання ремонту дороги Креховичі- Дзвиняч в межах села Росільна .  Після обговорення проблеми, яка склалася з ремонтом дороги, а саме: станом на 27.08.2020 р. план-графік проведення ремонту дороги порушено,  було прийняте рішення  №737-23/2020 від 27.08.2020 «Про стан виконання ремонту дороги Креховичі-Дзвиняч в межах села Росільни» . Рішення сесії прийняте одноголосно та доведено до відома жителів громади, які проводять мирну акцію протесту.

Відповідно до прийнятого рішення , керівництво ОТГ направляє офіційне звернення до народного депутата ВРУ по виборчому округу № 86 п. О. Матусевичу та до голови Івано-Франківської ОДА п. В.Федоріва щодо взяття під особистий контроль виконання ремонтних робіт дороги «Креховичі-Дзвиняч» в межах села Росільна.

Рішення сесії https://rada.info/upload/users_files/04357101/8fe6c8d3d4b2cf9fe4f527e606767cbf.pdf