З Днем державного прапора України!!!

Дата: 22.08.2020 22:19

Значення синього та жовтого кольорів на прапорі традиційно трактують, як поєднання чистого, мирного безхмарного неба, що простягнулося над жовтим кольором хлібного лану – символу мирної праці і достатку. Якщо д ці два кольори змішати – отримаємо колір життя – зелений!!!!

Вітаю Вас з національним святом – Днем державного прапора України! Сьогодні український стяг уособлює минуле, сьогодення і майбутнє країни. День українського прапора – свято справжніх патріотів, усіх, хто усвідомлює свою відповідальність за власну країну, пишається її історією, чесно трудиться в ім'я майбутнього України.

У цей святковий день бажаю Вам міцного здоров'я, благополуччя і успіхів.

Зі святом, дорогі співвітчизники!

З повагою, сільський голова ОТГ, Микола Волочій