Вітання сільського голови Дзвиняцької об'єднаної територіальної громади, п. Миколи Волочія зі святом Преображення Господнього!!!

Дата: 19.08.2020 11:40

Вітаю з цим світлим і по-справжньому великим святом! Нехай Преображення Господнє наповнить ваші серця добротою, любов’ю і прожене всі негаразди! Бажаю медового смаку щастя у житті, соковитих і смачних яблук у кошику, звільнення душі від усього сумного і недоброго. Нехай цей день наповнить Вас силами і здоров’ям, нехай Господь пошле Вам всіх благ і чистих надій. Божого благословення кожній родині, повних Спасівських кошиків щастя, мирного неба, достатку та усіх земних благ!!!

Сільський голова, п. Микола Волочій