Інформація про капітальний ремонт дороги Креховичі-Дзвиняч

Дата: 30.07.2020 15:47

Повідомляємо вас про тендер, який в даний час проводиться на виконання капітального ремонту дороги Креховичі - Дзвиняч.

Процедура проводиться таким чином, що визначається переможець із найменшою ціновою пропозицією.

Станом до 21.07.2020р. ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДОР-БУД ІНВЕСТ СВ" було учасником, який подав найменшу цінову пропозицію, але за подання не повної інформації його було дискваліфіковано.

На даний час триває розгляд наступного учасника Товариство з обмеженою відповідальністю "ШЛЯХОВИК-Т".

У результаті визнання його переможцем буде підписаний договір на виконання робіт. З метою забезпечення права на оскарження рішення Замовника, договір неможе бути підписаний скоріше ніж через 10 днів з дати оприлюднення оголошення про намір заключити договір, а це 10 серпня 2020р.

Далі робота казначейства, яка дотримується своїх термінів, щодо реєстрації договору згідно Закону.

Тобто підрядник зможе приступити до виконання робіт -  приблизно середина серпня!

Примітка: Не виключено, що дане Товариство може бути також дискваліфіковане, якщо у випадку перевірки наданих ними документів буде виявлено недостовірну інформацію.

Можливість слідкувати за тендером за цим посиланням : https://www.dzo.com.ua/tenders/5754302?fbclid=IwAR14NuxK_2WRmVP_axHpFRxCI6EmeZFSVjAF76Ui_ilynWWK0qFj33LQXts