Запрошуємо до участі у ІІІ-модулі комплексної навчальної програми «Молодіжний працівник в ОТГ» державної навчальної Програми «Молодіжний працівник» учасників з Івано-Франківської області.

Дата: 23.07.2020 15:39

Міністерство молоді та спорту України спільно з програмою міжнародної технічної допомоги «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» DOBRE, Державним інститутом сімейної та молодіжної політики та Програмою розвитку ООН в Україні продовжує реалізовувати навчальну Програму «Молодіжний працівник».

У зв’язку з карантинними обмеженнями Спеціалізований тренінг «Залучення та координація волонтерів» буде проводитися в онлайн форматі з використанням платформи ZOOM.

Навчання складатиметься з 12 години онлайн навчання( 3 дні по 4 години) та 12 годин практичних домашніх завдань (2 дні по 6 годин самостійно та в команді).

Дати та час проведення онлайн навчання для представників Ланчинської, Тлумацької, Дзвиняцької, П'ядицької громад Івано-Франківської області:

10.08.2020

12.30 - 14.30 друга сесія

11.08.2020 –виконання обов’язкового практичного завдання індивідуально чи в команді.

12.08.2020

12.30 - 14.30 друга сесія

13.08.2020 – виконання обов’язкового практичного завдання індивідуально чи в команді.

14.08.2020

Дедлайн заповнення форми 08 серпня 2020

Мета Програми «Молодіжний працівник в ОТГ»

Сформувати в учасників основні теоретичні знання та практичні навички для формування та реалізації  молодіжної політикита здійснення молодіжної роботи на рівні об’єднаної територіальної громади.

Тренінг з волонтерства покликаний надати представникам ОТГ знання та навички, які допоможуть ефективно взаємодіяти з волонтерами, аби волонтерська діяльність в громаді була скоординованою, ефективною та мала позитивний вплив не лише на громаду, а й самих волонтерів.

Завдання тренінгу

• надати учасникам(-цям) загальне розуміння волонтерської діяльності та практичні інструменти взаємодії з волонтерами в громаді, які дозволять підвищити рівень участі громадян (зокрема молоді) у суспільному житті;
  • поінформувати учасників(-ць) щодо типів, характеристик, історії та тенденцій розвитку волонтерських рухів в Україні та світі;
  • забезпечити простір та умови для ефективного партнерського спілкування різних представників(-ць) громади задля покращення організації молодіжної роботи.

Заявку на участь у тренінгу заповнюйте за посиланням

Кінцевий термін подання заявок – 00:00, 08 серпня 2020

Організаційні деталі тренінгу будуть повідомлені в індивідуальному порядку після завершення набору групи. Пріоритет надається представникам зазначених громад, які брали участь у попередніх тренінгах програми «Молодіжний працівник в ОТГ»: базовий тренінг та тренінг з Адвокації в ОТГ.

Всі учасники, які проходили базовий тренінг програми Молодіжний Працівник в ОТГ, отримають державне свідоцтво про проходження тренінгу «Координація та залучення волонтерів».

Організатори можуть надіслати офіційний лист запрошення у разі необхідності.

Контактна особа: Медина Павло 063-391-89-12

Долучайтесь до групи «Молодіжний Працівник» на Facebook: https://www.facebook.com/groups/youth.worker.ua/

Детальна інформація про Програму на сайті: youth-worker.org.ua