Дзвиняцьку громаду відвідав "Секретний агент"!

Дата: 16.07.2020 15:41

Місія таємного агента у Дзвиняцькій ОТГ виконана! Молодіжна рада реалізувала проект "Таємний агент у Дзвиняцькій ОТГ", в процесі якого дослідила якість послуг, які надаються у ЦНАП і плавальному басейні Дзвиняцької ОТГ. Вчора, 15.07.2020 р. відбулась робоча зустріч між представницею ГО «У ногу з часом», головою громади, паном Миколою Волочієм, представницею Дзвиняцького ЦНАПу, панною Іванною Яцків та представницею Дзвиняцького КНП ЦНПМСД, панною Інною Гоцуляк, метою якої було опрацювати результати отриманих досліджень.

Зустріч була доволі конструктивною та результативною. На основі напрацьованих звітів були запропоновані певні рекомендації щодо покращення якості надаваних послуг. Акцентуємо на тому, що рівень послуг був оцінений доволі високо. Та все ж є ряд пропозицій. З ними можете ознайомитись у звітах, що додаються.

Керівництво відповідних закладів взяло до уваги пропозиції «таємних агентів» та має намір врахувати їх в подальшій роботі.

Звіт ЦНАП Дзвиняч
Звіт_басейн_Дзвиняч