Розпочинається голосування за проекти місцевих ініціатив у рамках реалізації Програми «Бюджет участі Дзвиняцької об’єднаної територіальної громади»

Дата: 16.07.2020 14:47

Шановні жителі громади!

19 липня 2020 року розпочнеться голосування за проекти місцевих ініціатив у рамках реалізації Програми «Бюджет участі Дзвиняцької об’єднаної територіальної громади», яке триватиме до 07 серпня 2020 року включно.

Ознайомитись з проєктами та проголосувати можна буде на Інтернет-платформі: Бюджет міських ініціатив «Громадський бюджет» за адресою https://dzvynyackaotg.pb.org.ua/.

Нагадуємо, що голосування за проекти проходитиме в умовах карантину, тому цьогоріч воно відбуватиметься лише онлайн. Людям, які з певних причин не може скористатись такою можливістю, радимо попросити тих, кому довіряєте, про допомогу. Ваш голос важливий! Під час голосування Вам в нагоді стане сканкопія чи фото Вашого паспорта. Наголошуємо, Ви маєте лише ОДИН голос, який можете віддати лише за ОДИН проєкт. Голосуйте відповідально! Бажаємо успіху усім проєктам-учасникам!