З Днем молоді!!!

Дата: 28.06.2020 09:05

Сучасна молодь – смілива, неординарна, завзята й свідома. Люди покоління Z – швидкі, рішучі й цілеспрямовані. Приречені на успіх. Зачасту ми навіть боїмося Ваших найсміливіших ідей, адже Ви крокуєте у ногу з часом, ба навіть на випередження! Однак завдяки своєму світобаченню й гострому розуму Ви успішно реалізовуєте себе у бізнесі, політиці, у науці та на виробництві, у спорті та мистецтві.

З нагоди всесвітнього Дня молоді хочу щиро привітати Вас, молоді люди, й побажати – здоров’я та натхнення, оптимізму та везіння, креативності та рішучості, відвертості та оригінальності. Не бійтесь міняти світ, адже Ви творці сьогодення. Живіть тут і зараз, бо завтра – то план з надією, а вчора – час, втрачений назавжди. Будьте рішучі й певні у своїх силах, не бійтесь відкривати навіть найміцніші двері, креативте й фарбуйте планету в барви! Нехай Вам щастить у всіх ваших починах. А я вірю у Вас і завжди готовий підтримати.

Зі святом, друзі, з Днем Молоді!!!

Сільський голова ОТГ, Микола Волочій