З Днем Конституції!

Дата: 28.06.2020 09:04

День Конституції України – особливе свято для кожного свідомого українця, адже це наріжна книга для успішного державотворення, яка ознаменувала фундаментальне закріплення нашої незалежності, закарбувала волю українського народу жити у власній суверенній, соборній державі.

Найціннішими в Конституції Україні визначені людина, її життя та здоров’я, честь та гідність, недоторканность та безпека. В той же час обов’язок кожного українця – поважати Конституцію й неухильно дотримуватися її принципів Лише так побудуємо справді цивілізовану європейську країну… Держава – це кожен з нас, адже носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ – так каже Конституція України.

Головні принципи Конституції – народовладдя, гуманізм та законність – хай будуть непорушними.

Щиро вітаю кожного з Вас з визначним державним святом – Днем Конституції України! Миру, добра, Божої благодаті кожній українській родині!

Сільський голова ОТГ Микола Волочій