Увага, важива інформація!!!

Дата: 22.05.2020 14:39

Доброго дня, шановні жителі Дзвиняцької ОТГ. КНП "Дзвиняцький ЦПМСД" повідомляє, що станом на 21 травня 2020 року в громаді є 9 підозр СОVID-19.Працівниками Дзвиняцької і Росільнянськоі амбулаторій забрано 9 ПЛР-мазків. Велике прохання до жителів: якщо у Вас наявні ознаки ГРЗ (висока температура, кашель, біль в горлі, ломота в тілі) чи почуваєтесь зле, є кашель чи імовірний контакт з хворим на СОVID-19 - залиштесь вдома, по можлиості ізолюйтесь від сім'ї і зателефонуйте своєму сімейному лікарю. У кого ще немає свого лікаря - просимо звернутись в амбулаторію. Від вашої уважності і застережливості залежить епідситуація в громаді. Медики готові і роблять свою роботу! А Ви виконуйте свій громадський обовязок! Будьте здорові!