Дзвиняцька територіальна громада

Івано-Франківська область, Івано-Франківський район

Увага, увага, увага!!! Стартує прийом проєктних заявок Бюджет участі!!!

Дата: 20.05.2020 09:15
Кількість переглядів: 1422

Фото без опису
 

Цільова програма «Бюджет участі Дзвиняцької об’єднаної територіальної громади» встановлює та регулює систему взаємодії влади Дзвиняцької ОТГ та її жителів щодо реалізації проєктів за рахунок коштів бюджету ОТГ.

Бюджет участі – це демократичний процес, який надає можливість кожному громадянину брати участь в розподілі коштів місцевого бюджету через створення проєктів для покращення населеного пункту та/або голосування за них. Будь-який житель населеного пункту може подати проєкт, пов’язаний з покращенням життя, взяти участь у конкурсі, перемогти в голосуванні і з допомогою громади реалізувати свій проєкт у рамках бюджету.
А якщо простіше – то це можливість для мешканців втілити їхню ідею в життя. Якщо ви знаєте, як зробити свою громаду кращою, але не маєте для цього грошей – ми допоможемо! Бюджет участі – ваш шанс зробити свій внесок у розвиток громади. Ви подаєте ідею та її технічне обґрунтування, а реалізація відбувається за бюджетні кошти.

Участь в цьому процесі можуть брати ініціативні жителі та групи громадян, громадські об’єднання та організації, інші інституції громадянського суспільства, які ведуть свою діяльність на території Дзвиняцької ОТГ.

Основні параметри Бюджету участі Дзвиняцької ОТГ на 2020 рік:

1.Загальний обсяг Бюджету участі на 2020 рік складає 200 000,00 грн;

2.Максимальний розмір фінансування з бюджету громади одного проєкту - 50 000 грн;

3.Конкурс буде проводитись по кожному населеному пункту громади окремо. Розподіл коштів рівнопропорційний між чотирьма населеними пунктами громади, тобто кожен населений пункт отримає фінансування проєкту-переможця у сумі 50 000 грн.

4.Основні вимоги до подачі проєктів представлені в Розділі 3 «Подання проектів» Положення «Про Бюджет участі в Дзвиняцькій ОТГ» (розділ «Громадська участь», рубрика «Бюджет участі» офіційного веб-сайту Дзвиняцької ОТГ  https://gromada.org.ua/gromada/dzvynyacka/main/)

5. Проєкт можуть подавати жителі, які постійно проживають у межах Дзвиняцької ОТГ та яким виповнилося 16 років у супроводі повнолітнього жителя громади.

6.Проєкт має бути поданий відповідно до форми з мінімальною кількістю підписів - 10 (окрім автора  проєкту). Форма проєкту у електронній версії доступна за посиланням  - https://gromada.org.ua/gromada/dzvynyacka/news/1588856415/) у розділі «Громадська участь», рубрика «Бюджет участі».

7.Основні етапи реалізації Бюджету участі Дзвиняцької ОТГ:
- Термін початку і завершення подачі проєктів – з 20 травня по 03 липня 2020 року (45 днів). Проєкти подаються за адресою: Дзвиняцька сільська рада ОТГ, с. Дзвиняч, вул. М. Степаняка, буд. 21 (відповідальна особа Висоцька Марія Богданівна, тел. 0989534863), електронною поштою за адресою ds.rada248@gmail.com у вигляді відсканованого оригіналу документу в PDF-форматі або особисто;

- Аналіз поданих проєктів Експертною групою здійснюється з 04 липня по 18 липня 2020 року включно (15 днів);

- Початок голосування за подані проєкти – з 19 липня 2020 року;

- Голосування за проєкт з 19 липня по 07 серпня 2020 року включно (20 днів);

- Оприлюдення проєктів-переможців – 10 серпня 2020 року;

8. Реалізація проектів. Нормативні документи, інформація та формуляри щодо Бюджету участі Дзвиняцької ОТГ  Ви знайдете на веб-сайті Дзвиняцької ОТГ (https://gromada.org.ua/gromada/dzvynyacka/main/) у розділі «Громадська участь», рубрика «Бюджет участі».

Фрма подання проекту: https://gromada.org.ua/gromada/dzvynyacka/news/1588856415/.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь