Щирі вітання з Великодем!!!

Дата: 18.04.2020 19:23

З надією та посмішкою зустрічаймо цей день Воскресіння Христового, адже доволі непрості часи маємо сьогодні! Та відкиньте тривогу, наповніть ваші серця спокоєм, а душі -  вірою. Бажаю родинного щастя, натхнення, успіхів у справах, миру та гармонії.
Нехай жоден вірус не зламає міцну віру у світле Христове Воскресіння, яке несе у світ спасіння наших душ, адже це приклад перемоги добра, приклад перемоги життя над смертю. З великими сподіваннями зустрічаємо ми Великодні свята. Зі щирою надією несемо до Господа свої молитви: щоб дарував здоров’я і світлу долю нашим близьким, у стрімкій життєвій круговерті оберігав їх від спокус та розчарувань.
У ці світлі дні Воскресіння Христового щиро бажаю вам та вашим родинам міцного здоров’я, Божої опіки, мирного неба, нехай ваші серця ніколи не полишає віра та любов.
Благословення Господнього кожній родині нашої громади, Усій Україні!
Христос Воскрес! Воістину Воскрес!!!
З повагою сільський голова ОТГ, Микола Волочій