Колектив Дзвиняцької сільської ради ОТГ вітає з Днем Народження Волочія Миколу Степановича, сільського голову Дзвиняцької Об'єднаної територіальної громади.

Дата: 14.04.2020 09:45

Колектив Дзвиняцької сільської ради ОТГ щиро вітає з Днем Народження сільського голову Дзвиняцької об’єднаної територіальної громади, Миколу Степановича Волочія.

Від душі бажаємо Вам міцного здоров’я на довгі, щасливі, наповнені приємними митями роки. Нехай у всіх починаннях вірними супутниками будуть невичерпна енергія, позитив та везіння, хай над Вами завжди буде мирне небо, сімейних Вам гараздів, здоров’я Вашим близьким, нехай жодні турботи не псують Вам настрій.

Людської вдячності Вам за нелегкий труд на благо громади, нових вагомих звершень як у житті, так і на професійній ниві!