Увага! Про звітування голови ОТГ!

Дата: 11.03.2020 13:49

Відповідно до п. 7 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» 15 березня 2020 р. о 15:00 год. у приміщенні малої актової зали Дзвиняцького палацу культури про свою роботу за 2019 рік перед громадою звітуватиме сільський голова ОТГ Микола Степанович Волочій та депутати сільської ради ОТГ с. Дзвиняча.
Також о 14:30 у. с Космач відбудеться звітування старости п. Ганни Вітюк та місцевих депутатів сільської ради ОТГ, голова громади, п. Микола Волочій о 16:00 долучиться до звітування у с. Космач.
В силу того, що староста с. Росільна, п. Ігор Пасічняк звітуватиме о 14:00 15 березня 2020 р. староста с. Міжгір’я, п. Василь Стефінів уже відзвітувався, голова громади не матиме можливості відвідати звітування у цих населених пунктах громади.
Запрошуємо Вас прийняти участь у заходах.