Про скликання чергової сесії депутатів Дзвиняцької сільської ради ОТГ

Дата: 24.01.2020 13:27

Згідно з розпорядженням сільського голови Дзвиняцької ОТГ чергова 18 сесія депутатів сільської ради 7 демократичного скликання відбудеться 06 лютого 2020 року о 14:00 год в залі засідань сільської ради.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.     Про  виконання сільського бюджету ОТГ за   2019 рік.

2.     Про затвердження звіту виконання сільського бюджету ОТГ за  2019 рік.

3.     Про  направлення вільних залишків, які склалися на 01.01.2020 р. та внесення змін до  сільського бюджету ОТГ на 2020 рік.

4.     Про затвердження графіку звітування  сільського голови та депутатів.

5.     Про затвердження «Положення про радника сільського голови з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків»

6.     Про затвердження   протоколу засідання постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету, інвестицій та соціально-економічного розвитку Дзвиняцької сільської ради ОТГ та розпорядження сільського голови.

7.      Про  направлення вільних залишків, які склалися на 01.01.2019 р. та внесення змін до  сільського бюджету ОТГ на 2019 рік.

8.      Земельні питання.