Про скликання чергової сесії депутатів Дзвиняцької сільської ради ОТГ

Дата: 06.12.2019 13:50

Згідно з розпорядженням сільського голови Дзвиняцької ОТГ чергова 17 сесія депутатів сільської ради 7 демократичного скликання відбудеться 18 грудня  2019 року о 14:00 год в залі засідань сільської ради.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.     Про  сільський бюджет об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.
2.     Про  затвердження структури та чисельності апарату Дзвиняцької сільської ради ОТГ та її виконавчих органів на 2020 рік.
3.     Про  затвердження структури та чисельності  працівників закладів культури Дзвиняцької сільської ради ОТГ   на 2020 рік.
4.     Про затвердження «Бюджетного регламенту».
5.     Про преміювання Дзвиняцького сільського голови, заступників сільського голови у 2020 р.
6.     Про затвердження «Плану удосконалення надання послуги поводження з ТПВ в громаді».
7.     Про зміни до переліку адміністративних послуг, які надаватимуться через Дзвиняцький ЦНАП.
8.     Про затвердження програми «Забезпечення рівних прав та можливостей жінок та чоловіків Дзвиняцької ОТГ».
9.     Про затвердження програми «Пласт»                                                                                                                            10.    Земельні питання.