ПРОТОКОЛ бюджетних слухань з обговорення проекту бюджету Дзвиняцької ОТГ на 2020 рік

Дата: 18.11.2019 14:25

17 листопада 2019 року у Дзвиняцькій ОТГ пройшли бюджетні слухання. Мешканці громади ознайомились із проектом бюджету на наступний рік. Місцева влада розповіла, звідки до бюджету громади надходять кошти, які джерела прибутку є сильними, а які потребують підсилення, куди громада витрачатиме кошти у 2020 році, які пріоритети розвитку будуть підтримані.

Окрім того, мешканці змогли задати усі питання стосовно бюджету, які їх цікавлять та отримали на них відповіді від керівників апарату ради. Це позитивна практика, адже налагоджується ефективна комунікація між мешканцями та владою, даються відповіді на усі запитання, а також є можливість мешканцям подати свої пропозиції до бюджету на наступний рік.