17 жовтня 2019 року відбулося відкриття оновленої зали засідань в рамках програми DOBRE

Дата: 18.10.2019 09:36

17 жовтня 2019 року у Дзвиняцькій ОТГ відбулося відкриття оновленого залу засідань для депутатів, проведення круглих столів, конференцій, тренінгів тощо завдяки щирій підтримці американського народу наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), яке фінансує реалізацію в Україні програми DOBRE («Децентралізація приносить кращі результати та ефективність»).

Сучасне обладнання, дизайн та багато місця - новинка для громади.

Також цього дня відбулася 16 сесія депутатів 7 демократичного скликання в цьому ж залі, де одним з важливих питань було прийняття Стратегії Дзвиняцької ОТГ на 2019-2027рр. На початку засідання отці прочитали молитву та освятили оновлений зал.