ВІТАЄМО З ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ, ДНЕМ КОЗАЦТВА ТА СВЯТОМ ПОКРОВИ БОЖОЇ МАТЕРІ!

Дата: 11.10.2019 10:22

Від імені керівництва громади та депутатського корпусу прийміть щирі вітання з нагоди великої і знаменної для нашого народу дати – Дня захисника України, Дня козацтва та свята Покрови Пресвятої Богородиці,які відзначаються 14 жовтня!

Сьогодні наші воїни, славні нащадки хоробрих козаків, захищають на сході мир і спокій українців. Тож, зичимо їм міцного здоров’я, невичерпної енергії, стійкості духу, сил та віри у перемогу!

У день Покрови Пресвятої Матері Божої, котра з давніх-давен вважалася покровителькою і заступницею всього українського народу,  щиросердечно бажаємо всім добра, єдності, злагодженості у боротьбі, наснаги, терпіння, благополуччя, мирного неба і плідної праці на благо громади та України.

З повагою, сільський голова Дзвиняцької ОТГ

Микола Волочій